Vážení zákazníci,
 
chceme Vás požiadať, aby ste pri vybavovaní zákaziek v našich zinkovniach dbali na maximálne hygienické opatrenia t.j., aby ste mali respirátor, rúšku, alebo aspoň šatku cez ústa a nos a taktiež aby ste používali gumené rukavice.
 
V zinkovniach je k dispozícií dezinfekcia, rovnako tiež aj na WC je možné umyť ruky dezinfekčným mydlom.
 
 
 Ďakujeme za spoluprácu a ohľaduplnosť!
{{settings.items[curIndex]['homeBannerTitle']}}
{{settings.items[curIndex]['homeBannerDesc']}}

Ocelové konstrukce

Už 70 rokov prenášame elektrinu po celom svete

Vyrábame stožiare, rozvodne pre energetický priemysel, zvodidlové systémy a ďalšie oceľové konštrukcie. Trvanlivosť ocele vieme predĺžiť žiarovým zinkovaním.


Vyrobili sme<br>už 20 000 stožiarov

Vyrobili sme
už 20 000 stožiarov

Za 70 rokov našej existencie sme spracovali pol milióna ton ocele, vyrobili viac ako 20 tisíc ks priehradových stožiarov, ktoré prenášajú elektrickú energiu na trase dlhšej ako 6000 km.

Ilustrace
Pôsobíme<br>na celom svete

Pôsobíme
na celom svete

Peru, Mexiko, India, Mongolsko, Saudská Arábia alebo južný pól. Žiadne miesto pre nás nie je ďaleko. Stožiare a rozvodne vyrobené u nás prenášajú elektrinu po celom svete.

Ilustrace
Poradíme si<br>s každou zákazkou

Poradíme si
s každou zákazkou

Aj veľké zákazky dokážeme dodať včas vďaka našim rozsiahlym výrobným kapacitám. Vyhovieme aj vašim neštandardným požiadavkám. Stačí sa s nami dohovoriť.

Ilustrace

Ocelové konstrukce

Prevádzkujeme najširšiu sieť
žiarových zinkovní v ČR a SR.

Potrebujete predĺžiť životnosť ocele?
Vyberte si z našich 10 zinkovní.

Viacej o žiarovom zinkovaní

Na Slovensku vyrábame,
dodávame do celého sveta

 

Naše spoločnosti

 

Elektrovod Slovakia

Elektrovod Slovakia

Výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, kde vyrábame stožiare, rozvodne, zvodidlové systémy a ďalšie oceľové konštrukcie. Vo vlastnej zinkovni a ďalších prevádzkach máme možnosť všetku oceľ žiarovo pozinkovať a v prípade potreby aj ošetriť ďalšími nátermi.

SIGNUM

Sme súčasťou skupiny Signum

Firma Elektrovod Slovakia patrí do skupiny Signum,
ktorá je jedným z významných európskych priemyselných subjektov.

Ktoré firmy sú v skupine SIGNUM našimi partnermi?

V prvom rade je to česká spoločnosť SIGNUM, ktorá okrem prevádzky piatich žiarových zinkovní tiež vyrába oceľové konštrukcie pre významné stavby na celom svete. Naša spoločnosť Elektrovod Slovakia sa k rodine pripojila spoločne s nórskou spoločnosťou ELV Jarlso. Do našej skupiny patrí aj chorvátska firma Adriacink, ktorá sa tiež zaoberá žiarovým zinkovaním. Na jar 2015 SIGNUM v chorvátskej Poreči otvorila jeden z najväčších juhoeurópskych akvaparkov - Aquacolors Porec.